Letni obóz PJM w Wiśle

Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych na IV edycję letniego obozu Polskiego Języka Migowego w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, w Wiśle. Można miło spędzić wakacje z rodziną i jednocześnie podszlifować swe umiejętności językowe wśród okazałych beskidzkich gór.

Terminy:

  • Warsztaty B1/B2    1-5 lipca 2019r.
  • Poziom A1              8-14 lipca 2019r.
  • Poziom A2              15-21 lipca 2019r.
  • Warsztaty B1/B2     22-26 lipca 2019r. brak wolnych miejsc!

Cena:

– zakwaterowanie jedna doba 30 zł (w cenie zakwaterowania nie jest wliczony koszt wyżywienia. Wyżywienie we własnym zakresie). Nocleg w agroturystyce u Pani Ewy Pilch http://ewapilch.pl/

kurs PJM A1 i A2 – 60 godzin dydaktycznych – 750 PLN (cena dotyczy tylko jednego poziomu, w cenie kursu nie jest wliczony koszt egzaminu końcowego. Dla chętnych istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu w trakcie obozu). Limit miejsc do 8 osób.

warsztaty B1/B2  – 30 godzin dydaktycznych – 350 PLN – warsztaty te są dla osób, które mają już ukończony A2 lub B1, ale chcą wciąż doskonalić i utrwalić język migowy, limit miejsc do 10 osób). PROMOCJA ! Do 31 maja 300 zł*! 

*dotyczy tylko warsztatów z terminu 1-5 lipca

Rezerwacja następuje poprzez wypełnienie FORMULARZA.

Osoby, które zgłosiły się na obóz PJM poprzez wypełnienie formularza proszone są o dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 150 PLN. Oficjalnym potwierdzeniem rezerwacji miejsc na obozie jest dokonanie wpłaty w postaci zaliczki.  Zaliczka jest bezzwrotna. Więcej informacji w zakładce PŁATNOŚĆ.

Informacje na temat egzaminu końcowego oraz uzyskania dyplomu znajdują się w zakładce EGZAMIN.

Zaś informacje na temat zasady kwalifikacji na dany poziom PJM-u znajdują się w zakładce ZASADY KWALIFIKACJI.

Dodatkowe informacje: migamy.pjmem@gmail.com

Dofinansowanie:

Istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie kosztu kursu z PFRONU w 90% – 95% ( nie dotyczy warsztatu), więcej szczegółów w w zakładce DOFINANSOWANIE.

 

%d blogerów lubi to: