Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na letni obóz Polskiego Języka Migowego w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, w Wiśle.  Można miło spędzić wakacje z rodziną i jednocześnie podszlifować swe umiejętności językowe pod okiem profesjonalnych lektorów wśród okazałych beskidzkich gór.

Terminy:

  • Poziom A1 10-16 lipca 2017r.
  • Poziom A2 17-23 lipca 2017r.

Cena:

– zakwaterowanie 1osoba/6 dni- 180 PLN / jedna doba 30 zł (w cenie zakwaterowania nie jest wliczony koszt wyżywienia. Wyżywienie we własnym zakresie, ew. jest możliwość wykupienia wyżywienia)

– kurs PJM 60 godzin dydaktycznych – 600 PLN (w cenie kursu nie jest wliczony koszt egzaminu końcowego. Dla chętnych istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu w trakcie obozu)

Rezerwacja następuje poprzez wypełnienie FORMULARZA.

Osoby, które zgłosiły się na obóz PJM poprzez wypełnienie formularza proszone są o dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 100 PLN bądź całości ceny do 31 maja 2017r. Więcej informacji w zakładce PŁATNOŚĆ.

Informacje na temat egzaminu końcowego oraz uzyskania dyplomu znajdują się w zakładce EGZAMIN.

Zaś informacje na temat zasady kwalifikacji na dany poziom PJM-u znajdują się w zakładce ZASADY KWALIFIKACJI.

Dodatkowe informacje: migamy.pjmem@gmail.com

Dofinansowanie:

Istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie kosztu kursu z PFRONU w 90%- 95% (z kwoty 600 PLN), więcej szczegółów w zakładce DOFINANSOWANIE.

Reklama