BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Zgodnie z obietnicą ogłaszam wszem i wobec, iż odbędzie się kolejna, czyli piąta edycja letniego „półobozu” Polskiego Języka Migowego.  I co najważniejsze już można się zapisywać na wakacyjne szkolenie PJMu.

Dlaczego „półoboz”, a nie obóz i skąd te zmiany? Wszystko wyjaśnię w vlogu, który jest w trakcie przygotowań i niebawem ujrzy światło dzienne.

Zmienia się tylko miejsce odbywania szkoleń oraz organizator letniego półobozu nie zapewnia uczestnikom noclegu na czas szkolenia. Zakwaterowanie noclegu dla uczestników spoza Śląska odbywa się we własnym zakresie. Natomiast forma i program szkolenia nie zmienia się.

Miejsce półobozu: Katowice (dzielnica Koszutka, blisko Centrum)

Liczba miejsc ograniczona: do 8 osób

Zapoznaj się z szczegółowymi informacjami:

Rezerwacja następuje poprzez wypełnienie FORMULARZA.

Osoby, które zgłosiły się na obóz PJM poprzez wypełnienie formularza proszone są o dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 150 PLN do 7 dni od momentu wysłania formularza zgłoszeń. Oficjalnym potwierdzeniem rezerwacji miejsc na półobozie jest dokonanie wpłaty w postaci zaliczki.  Zadatek nie podlega zwrotu. Więcej informacji w zakładce PŁATNOŚĆ.

Informacje na temat egzaminu końcowego oraz uzyskania dyplomu znajdują się w zakładce EGZAMIN.

Zaś informacje na temat zasady kwalifikacji na dany poziom PJM-u znajdują się w zakładce ZASADY KWALIFIKACJI.

Dodatkowe informacje: migamy.pjmem@gmail.com

Dofinansowanie:

Istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie kosztu kursu PJM na A1 jak i A2 z PFRONU w 90% – 95% ( nie dotyczy warsztatów), więcej szczegółów w zakładce DOFINANSOWANIE

Należy złożyć wniosek do Oddziału PFRON właściwego ze względu na miejsce zamieszkania osoby wnioskującej najpóźniej 2 miesiące przed rozpoczęciem kursu.

Reklama