Koniec Roku 2022 coraz bliżej, więc czas na krótkie podsumowanie tego roku. Trwająca równo 2 lata pandemia w końcu się skończyła, obostrzenia zostały całkowicie zniesione, pomimo to, że życie wróciło do normy to nadal prowadziłam zdalne szkolenia PJM, które wprowadziłam w czasie pandemii. Taka forma szkolenia cieszyła się dużym zainteresowaniem, więc zdecydowałam się kontynuować. Również prowadziłam zajęcia stacjonarne. Dużo się działo w roku 2022, można by rzec, że pod względem zawodowym był udany. Sporo szkoleń zrealizowałam, harmonogram był tak napięty, że nie miałam kiedy zrobić vloga czy napisać bloga, niestety przyznam, że zaniedbałam tę część, ale za to zamiast bloga czy vloga po raz pierwszy nakręciłam krótkie filmiki #migowynawesolo , gdzie pokazuję różne sytuacje z życia Głuchych czy w pracy. Myślę, że w roku 2023 przygotuję kolejne części #migowynawesolo ,no bo w końcu trzeba mieć dystans do siebie, życia i głuchoty. Pół roku temu wkroczyłam w czterdziesty rok życia, a pomyśleć, że 10 lat temu bałam się trzydziestki. Trzeba przyznać, że trzydziestka nie była taka zła, bo dopiero po trzydziestce tak naprawdę dojrzałam do pewnych decyzji i zaczęłam żyć świadomie. Teraz, gdy mam 40 lat myślę, że przede mną jeszcze wiele ciekawych wyzwań i przygód.

Dziękuję wszystkim, szczególnie moim najbliższym za to, że jesteście przy mnie, za wsparcie, pomoc, dobre słowa i że zawsze mogę na Was liczyć. Klientom i klientkom dziękuję za korzystanie z moich szkoleń i za zaufanie, jakie mnie obdarzyliście. Wszystkim osobom, które mnie mentalnie wspierają, polecają moje usługi innym, dziękuję.

W nowym roku życzę sobie i Wam przede wszystkim zdrowia i siły. Życzę, aby towarzyszył Wam spokój i szczęście Wam sprzyjało.

Reklama