III edycja letniego obozu PJM

Tradycyjnie po raz kolejny zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na III edycję letniego obozu Polskiego Języka Migowego.

W tym roku podobnie jak w zeszłym roku przygodę z językiem migowym rozpoczniemy bądź utrwalimy w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, w Wiśle. Można miło spędzić wakacje z rodziną i jednocześnie podszlifować swe umiejętności językowe pod okiem profesjonalnych lektorów wśród okazałych beskidzkich gór.

Terminy:

  • Poziom A1                             9-15 lipca 2018r.
  • Poziom A2                            16-22 lipca 2018r.
  • Warsztaty B1/B2                  23-27 lipca 2018r.

Cena:

– zakwaterowanie –  jedna doba 30 zł (w cenie zakwaterowania nie jest wliczony koszt wyżywienia. Wyżywienie we własnym zakresie). 

Nocleg w agroturystyce w Wiśle – Jaworniku u Ewy Pilch 

kurs PJM A1 i A2 – 60 godzin dydaktycznych – 700 PLN (w cenie kursu nie jest wliczony koszt egzaminu końcowego. Dla chętnych istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu w trakcie obozu)

warsztaty B1/B2  – 30 godzin dydaktycznych – 350 PLN – warsztaty te są dla osób, które mają już ukończony A2 lub B1, ale chcą wciąż doskonalić i utrwalić język migowy.

Rezerwacja następuje poprzez wypełnienie FORMULARZA.

Osoby, które zgłosiły się na obóz PJM poprzez wypełnienie formularza proszone są o dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 150 PLN bądź całości ceny do 31 maja 2018r. Więcej informacji w zakładce PŁATNOŚĆ.

Informacje na temat egzaminu końcowego oraz uzyskania dyplomu znajdują się w zakładce EGZAMIN.

Zaś informacje na temat zasady kwalifikacji na dany poziom PJM-u znajdują się w zakładce ZASADY KWALIFIKACJI.

Dodatkowe informacje: migamy.pjmem@gmail.com

Dofinansowanie:

Istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie kosztu kursu z PFRONU w 90%- 95% (z kwoty 700 PLN), więcej szczegółów w zakładce DOFINANSOWANIE.

Wniosek należy składać do 9 maja 2018r. najpóźniej 2 miesiące przed rozpoczęciem kursu. 

A przy okazji zapraszamy do obejrzenia galerii z I jak i II edycji obozu PJM w Wiśle:

Reklama